Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszych gabinetów, w których otoczeni zostaniecie Państwo fachową i troskliwą opieką stomatologiczną.

Centrum Stomatologiczne ProDentica to nie tylko nowoczesne, komfortowe i znakomicie wyposażone gabinety stomatologiczne w Rzeszowie. Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Pacjentom wzorowej opieki, poczucia bezpieczeństwa oraz zabiegów na wysokim poziomie. Każdego dnia zabiegamy więc o to, by wizyty u nas wiązały się zarówno z satysfakcją, jak i dobrym samopoczuciem oraz niezbędnym w czasie leczenia stomatologicznego komfortem psychicznym.

Profesjonalizm, kompetencje i  jakość.

Doskonale wiemy, jak ważna w leczeniu stomatologicznym jest harmonia pomiędzy jakością, fachowością oraz umiejętnością wykorzystania wiedzy w praktyce. Każdy nasz lekarz dentysta zasługuje na miano: dobry stomatolog w Rzeszowie, potrafi bowiem w indywidualny sposób podejść do nawet bardzo skomplikowanych problemów Pacjenta, wdrażając nowoczesne i skuteczne, a przy tym bezstresowe leczenie. Dbamy o zadowolenie Pacjentów, dlatego chętnie korzystamy z najnowocześniejszych technologii i rozwiązań, swoją wiedzę pogłębiamy uczestnicząc regularnie w specjalistycznych kursach i szkoleniach, natomiast wiele lat doświadczeń pozwala nam w pełni wykorzystywać tę zdobytą wiedzę w praktyce.

Systematyczne przeglądy kluczem do wczesnego rozpoznania.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie szeroko pojmowanej stomatologii w Rzeszowie. Staramy się w związku z tym uświadomić naszym aktualnym i przyszłym Pacjentom, że systematyczne kontrole stanu zdrowia jamy ustnej pozwalają do minimum ograniczyć ryzyko skomplikowanego, długotrwałego i kosztownego leczenia. Zachęcamy do korzystania z porad i wskazówek, jakich udzielić może każdy nasz dentysta w Rzeszowie oraz do regularnych wizyt w naszych gabinetach. Wczesna diagnoza patologicznych zmian otwiera znacznie bogatsze możliwości leczenia, natomiast przyjazna atmosfera podczas wizyty, brak bólu w czasie zabiegów oraz profesjonalizm kadry stomatologicznej pozwolą zapomnieć o dawnych negatywnych skojarzeniach i z uśmiechem nie tylko opuszczać gabinet, ale także pojawiać się w nim.

Profilaktyka.

Dobry dentysta w Rzeszowie to nie tylko specjalista, który potrafi skutecznie wyleczyć i zaopatrzyć ubytki, ale także wspomóc Pacjenta w działaniach mających na celu minimalizację ryzyka ich pojawienia się. Centrum Stomatologii ProDentica w Rzeszowie tworzą dobrzy specjaliści. To właśnie z tego powodu przykładamy ogromną wagę do wielopłaszczyznowej profilaktyki. Działania prewencyjne, przeprowadzane pod okiem naszych stomatologów chronią Pacjentów przed poważnymi problemami zdrowotnymi, które nie ograniczają się wyłącznie do obrębu jamy ustnej, ale szkodzić mogą całemu organizmowi. Skuteczna profilaktyka pomaga chronić zęby, co skutkuje tym, że z czasem wizyty w naszych gabinetach sprowadzają się wyłącznie do rutynowych, okresowych kontroli.
Jeżeli zależy Ci na stomatologicznej opiece świadczonej przez wykwalifikowanych stomatologów w Rzeszowie, lekarzy których wiedza teoretyczna idzie w parze z doskonałymi umiejętnościami? Chcesz raz na zawsze zapomnieć o przykrych czy wręcz traumatycznych doświadczeniach stomatologicznych, o bólu w czasie zabiegu, szablonowym podejściu do Twojego problemu czy innych niekomfortowych sytuacjach? Zapraszamy Cię zatem do Centrum Stomatologii ProDentica w Rzeszowie – miejsca, które pozwoli Ci przekonać się, jak efektywne, elastycznie dopasowane do Ciebie, bezbolesne i komfortowe może być nowoczesne leczenie dentystyczne. Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań kolejnym zadowolonym Pacjentem.

Lekarze stomatolodzy

 • Renata <br />Gotkowska - Mozdrzeń Renata
  Gotkowska - Mozdrzeń
  Stomatologia zachowawcza
  Stomatologia estetyczna
  Protetyka
 • Sylwia Przybyszewska - Pardak Sylwia Przybyszewska - Pardak Specjalista protetyki
  Stomatologia zachowawcza

 • Jarosław Kobylański Jarosław Kobylański Endodoncja
  (leczenie pod mikroskopem)
  Stomatologia zachowawcza

 • Mateusz Tomaka Mateusz Tomaka Stomatologia zachowawcza
  Endodoncja
  Chirurgia stomatologiczna

 • Marietta Król - Gil Marietta Król - Gil Stomatologia zachowawcza
  Stomatologia estetyczna
  Stomatologia dziecięca

  Lekarz medycyny estetycznej
 • Sonia Rurarz - Szczepańska Sonia Rurarz - Szczepańska Stomatologia dziecięca
  Stomatologia zachowawcza
  Ortodoncja


 • Andrzej<br/>Horoszko Andrzej
  Horoszko
  Ortodoncja
  Specjalista II stopnia

 • Jakub Szczepański Jakub Szczepański Stomatologia zachowawcza
  Endodoncja
  Protetyka
  Leczenie bruksizmu

Asystentki

 • Barbara Piekarska Barbara Piekarska
 • Anna Szalacha Anna Szalacha
 • Anna Łogożna Anna Łogożna

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinety przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Klimatyzowane pomieszczenia

Elastyczne godziny otwarcia gabinetu

Dogodne formy płatności

Indywidualne podejście do pacjenta

Możliwość płatności kartami debetowymi i kredytowymi

Możliwość zakupu profesjonalnych artykułów do higieny jamy ustnej

Możliwość płatności ratalnej

Szczoteczki jednorazowe oraz pasta do użycia przed wizytą

Muzyka relaksacyjna

Przypomnienie o nadchodzącej wizycie

Zdjęcia pantomograficzne na miejscu

Kącik zabaw dla dzieci

Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd zarówno samochodem osobowym, jak komunikacją publiczną

Dostęp do internetu (sieć Wi-Fi) poczekalni do dyspozycji pacjentów

Klinika przystosowana dla osób niepełnosprawnych

Klimatyzowane pomieszczenia

Elastyczne godziny otwarcia gabinetu

Dogodne formy płatności

Indywidualne podejście do pacjenta

Możliwość płatności kartami debetowymi i kredytowymi

Możliwość zakupu profesjonalnych artykułów do higieny jamy ustnej

Możliwość płatności ratalnej

Szczoteczki jednorazowe oraz pasta do użycia przed wizytą

Muzyka relaksacyjna

Przypomnienie o nadchodzącej wizycie

Zdjęcia pantomograficzne na miejscu

Kącik zabaw dla dzieci

Lokalizacja kliniki zapewnia dogodny dojazd zarówno samochodem osobowym, jak komunikacją publiczną

Dostęp do internetu (sieć Wi-Fi) poczekalni do dyspozycji pacjentów

Bezpieczeństwo i najwyższe standardy higieny


Najwyższe standardy higieny to fundament profesjonalnego leczenia stomatologicznego. Aby zagwarantować naszym Pacjentom komfort oraz optymalnie minimalizować ryzyko infekcji oraz zakażeń stosujemy w praktyce wysokospecjalistyczne procedury bezpieczeństwa, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt sterylizacyjny oraz starannie przygotowujemy się do każdego zabiegu.
 

Procedury bezpieczeństwa krok po kroku


Krok 1

Przed każdą wizytą Pacjenta  - z dbałością o najwyższe standardy higieny - przygotowujemy zestaw sterylnych narzędzi, które otwieramy dopiero, gdy Pacjent usiądzie na fotelu.

Krok 2

Po zakończeniu wszystkie instrumenty medyczne są dokładnie myte specjalnymi preparatami dezynfekcyjnymi.

Krok 3
 
W następnej kolejności narzędzia są zamykane za pomocą zgrzewarki w jednorazowych rękawach foliowych i sterylizowane w atestowanym autoklawie.

- Podczas każdego - nawet najkrótszego i nieinwazyjnego - zabiegu stomatologicznego używamy jednorazowych igieł, karpuli ze środkiem znieczulającym, wenflonów, rękawiczek, ślinociągów, śliniaków oraz kubeczków do płukania ust.
- Wszystkie meble, sprzęt komputerowy, lampy oraz urządzenia zabiegowe są systematycznie dezynfekowane specjalnym preparatem o silnych właściwościach bakterio-, grzybo- i wiruso-bójczym.

Zapraszamy po zdrowy i piękny uśmiech z gwarancją najwyższych standardów bezpieczeństwa
Kontakt
Kotuli 9
35-122 Rzeszów
Mapa dojazdu
Leska 1
35-505 Rzeszów
Mapa dojazdu
Usługi
Oferujemy kompleksowe i profesjonalne leczenie w miłej, bezstresowej atmosferze. Służymy Państwu rzetelną wiedzą ciągle podnosząc nasze kwalifikacje zawodowe poprzez liczne szkolenia i kursy poparte wieloletnią praktyką.
Zostając naszym Pacjentem będziesz mile zaskoczony jak spokojnie, z uśmiechem i bez bólu mogą wyglądać wizyty u dentysty.
Sprawimy, że Twoje zęby będą piękne i zdrowe.
Unia Europejska