USŁUGI

Ortodoncja

Rozpromieniony, idealnie piękny uśmiech to nie tylko kwestia zdrowych, lśniąco-białych zębów, ale także, a może przede wszystkim, prostego, właściwego zgryzu. Prawidłowy zgryz natomiast odpowiedzialny jest nie tylko za wspomniany uśmiech i całą sferę estetyczną, ale także dźwięczność mowy i kształt twarzy, w dalszej perspektywie zaś – pewność siebie – niezbędną nie tylko w sytuacjach prywatnych czy towarzyskich, ale także zawodowych. Nowoczesna ortodoncja pozwala nam wdrażać takie terapie, które w znaczący sposób przyczyniają się zarówno do poprawy wyglądu, jak i korekcji dolnej i środkowej, kostnej części twarzy.

Naszym Pacjentom oferujemy trzy rodzaje aparatów ortodontycznych:

Aparaty stałe – każdy Pacjent wybrać może u nas jeden z  wariantów kolorystycznych – klasyczny metalowy, kosmetyczny, dużo mniej widoczny, bo w naturalnym kolorze zębów lub zupełnie niewidoczny. Aparaty stałe przyklejamy specjalnym klejem do zewnętrznej powierzchni zęba, gdzie pozostaje on przez cały czas, aż do definitywnego zakończenia leczenia. Zalecamy je głównie starszej młodzieży oraz dorosłym, młodszym zaś dopiero wtedy, gdy wada jest duża lub terapia aparatem ruchomym nie przyniosła pożądanych efektów.

Aparaty ruchome – czyli zdejmowane. W zależności od indywidualnych wskazań medycznych, Pacjent samodzielnie zakłada i wyjmuje taki aparat w określonym czasie. Przyjmujemy, że przeciętnie należy używać ich przez kilkanaście godzin w ciągu doby. Ruchome aparaty proponujemy i zakładamy przede wszystkim dzieciom i młodzieży. Niestety, uzależnienie skuteczności ich działania od sumienności w przestrzeganiu czasu, kiedy aparat powinien znajdować się na zębach powoduje, że trudno na początku leczenia określić szanse jego powodzenia.

Lista zabiegów ortodontycznych
Kontakt
Kotuli 9
35-122 Rzeszów
Mapa dojazdu
Leska 1
35-505 Rzeszów
Mapa dojazdu
Usługi
Oferujemy kompleksowe i profesjonalne leczenie w miłej, bezstresowej atmosferze. Służymy Państwu rzetelną wiedzą ciągle podnosząc nasze kwalifikacje zawodowe poprzez liczne szkolenia i kursy poparte wieloletnią praktyką.
Zostając naszym Pacjentem będziesz mile zaskoczony jak spokojnie, z uśmiechem i bez bólu mogą wyglądać wizyty u dentysty.
Sprawimy, że Twoje zęby będą piękne i zdrowe.
Unia Europejska