WYPOSAŻENIE

Piaskarka Abrazyjna - SANDMAN FUTURA

Bez wątpienia innowacyjna, komfortowa zarówno dla lekarza, jak i Pacjenta, piaskarka abrazyjna jest profesjonalnym urządzeniem, które pozwala na bezwiertłowe, a więc i bezpyłowe, bezbolesne leczenie wczesnych stadiów próchnicy. Działanie piaskarki opiera się o sprężone powietrze wzbogacone drobinkami tlenku glinu, otoczonego płaszczem wodnym. Strumień takiego powietrza skierowany na niewielkie ubytki pozwala precyzyjnie je opracować, bez konieczności używania tradycyjnych wierteł. Brak pyłu i często stresujących nie tylko małych Pacjentów wierteł, brak wibracji i innych negatywnych odczuć to jednak nie jedyne zalety piaskarki abrazyjnej. Urządzenie to pozwala eliminować ubytki o znacznie mniejszej średnicy niż może to uczynić najcieńsze dostępne wiertło stomatologiczne. Taka metoda leczenia próchnicy chroni więc znacznie więcej zdrowych tkanek zęba niż możliwe jest to przy tradycyjnym leczeniu, jest przy tym znacznie szybsza i bardziej efektywna, bowiem pozwala zaopatrywać kilka zębów w czasie jednego zabiegu.


W nowoczesnej stomatologii piaskarka abrazyjna znajduje zastosowanie jednak nie tylko w czasie leczenia próchnicy i opracowywania ubytków. Jest to profesjonalne, unikalne technologicznie urządzenie, które z powodzeniem sprawdza się w czasie usuwania starych wypełnień, wkładów koronowo – korzeniowych, zaopatrywania bruzd przygotowywanych do lakowania, oczyszczania mostów protetycznych i koron oraz wielu innych czynności czy zabiegów. Eliminując negatywne uczucia, towarzyszące klasycznemu wierceniu, idealnie komponuje się z wyjątkowymi wymaganiami, jakie stawia stomatologiczne leczenie dzieci, co nie oznacza oczywiście, że wykorzystać ją można wyłącznie w pedodoncji.


Leczenie przy użyciu piaskarki abrazyjnej charakteryzuje ogromny komfort (dotyczący zarówno spokojnego Pacjenta, jak i lekarza, któremu w takiej sytuacji łatwiej wykonywać zabiegi) oraz imponująca skuteczność, idąca w parze z bezbolesnością, precyzją oraz ograniczoną do minimum inwazyjnością.

Piaskarka Abrazyjna - SANDMAN FUTURA
Kontakt
Kotuli 9
35-122 Rzeszów
Mapa dojazdu
Leska 1
35-505 Rzeszów
Mapa dojazdu
Usługi
Oferujemy kompleksowe i profesjonalne leczenie w miłej, bezstresowej atmosferze. Służymy Państwu rzetelną wiedzą ciągle podnosząc nasze kwalifikacje zawodowe poprzez liczne szkolenia i kursy poparte wieloletnią praktyką.
Zostając naszym Pacjentem będziesz mile zaskoczony jak spokojnie, z uśmiechem i bez bólu mogą wyglądać wizyty u dentysty.
Sprawimy, że Twoje zęby będą piękne i zdrowe.
Unia Europejska